Şehirler Arası Nakliyat

şehirlerarası nakliyat

Vartaş Nakliyat Lojistik, ulusal ve ülkelerarası nakliyat hizmetleri ile iş ortaklarının rekabet gücüne katma değer sağlamaya devam ediyor.

Yurtiçi nakliyat hizmetleri çerçevesinde Vartaş Nakliyat Lojistik, ulusal dağıtım, parsiyel dağıtım, komple dağıtım ve özel nakliyat hizmetleri sağlıyor. Vartaş Nakliyat Lojistik, özel nakliyat konseptinde ürün taşımacılığı, dağıtım ve soğuk zincir taşımalarıyla müşterilerinin zaman ve maliyet kısıtlarına en ideal çözümleri üretiyor.

Vartaş Nakliyat Lojistik, ülkelerarası nakliyat hizmetleri çerçevesinde kurmuş olduğu Vartaş Nakliyat Global şirketiyle iş ortaklarına ülkelerarası nakliyat alanında da en rekabetçi çözümleri sunuyor. Vartaş Nakliyat Lojistik, hava, kara, deniz, demiryolu, likit tank ve intermodal nakliyat gibi entegre hizmetleri ile müşterilerinin ülkelerarası alanda da çözüm ortağı olmaya devam ediyor.
Vartaş Nakliyat Lojistik sizlere var olan standartların üstünde güvenli bir hizmet sunuyor.Sektörde ilk sıralarda yer almamızın nedeni müşterilerimizin memnuniyetini daima en üst düzeyde tutmamızdır.Firmamız olarak 1978 senesinden beri sizlere bu sektörde hizmet sunmaktayız.Yılların bizlere kattığı tecrübe ve tecrübelerle daima kendimizi bir adım ilerlettik ve şimdi içinde bulunduğumuzu konuma geldik.Firmamız daima gelişmeye ve yenilenmeye açıktır.

Firmamız, siz kıymetli müşterilerimize daima nitelikli bir hizmet vermeyi amaç edinmiştir.Geçmişte olduğu gelecekte de lojistik hizmetlerinde birinci sırada yer almayı sağlayacak başarılar sergileyecektir.Bizlere ulaşmak için tek yapmanız gerekli olan iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız olacaktır.

Vartaş Nakliyat lojistik olarak müşterilerimize komple nakliyat hizmeti veriyoruz.Tek veya çok parçalı yüksek tonajlı malzemelerin özmal ve kiralık araçlarımız vasıtasıyla noktadan noktaya taşınması hizmetidir.