ASANSÖR KİRALAMA

Asansör Kiralama

Asansör Kiralama
Türkiye’nin en kaliteli ve güvenilir nakliyat şirketi olan Kardelen nakliyat hızla gelişen ve yenilenen teknolojiden yararlanarak taşımacılık hizmetlerinde hız ve rahatlığı sağlayan asansörlü taşımacılık sistemine geçiş yapmıştır. Başarılı hizmetlerine bir yenisini daha ekleyen şirketimiz artık ev taşımacılığı hizmetlerinde dış asansör sistemini kullanarak nakliyat süreçlerinizi ilerletmektedir. Firmamız ev taşımacılığında sürekli olarak karşılaştığı en büyük sıkıntı yeni evlerin iç asansörlerinde ki sorunlardan dolayı merdivenden eşya çıkar tabi eşya çıkarma işlemleri sırasında oluşan hasarlar vs… bu konuda bize en büyük sorun olarak teşkil etmektedir .

İnşaat Sektörüne Kiralık Asansör Verilir.
Firmamız dış asansör sistemini sadece ev taşımacılığı hizmetlerinde değil, aynı zamanda inşaat sektöründe en büyük ihtiyaç olduğunu bildiği için sürekli olarak günlük yada aylık olarak kiraya vermektedir. Kiralık dış asansör sistemi ile istediğiniz miktarda malzemeyi istediğiniz katlara kadar çıkarabilmekteyiz. Asansör kiralama hizmetlerinde firmamız ile ister saatlik, ister günlük isterseniz de haftalık olarak çalışabilirsiniz. Erken rezervasyon için öncesinden aramanız yeterli olacaktır.

Kardelen Nakliyat ailesi olarak asansörlü ev taşımacılığı sistemini geliştiren ve bunu sadece İstanbul değil, Ankara ve İzmir bölgesinde de sunmaktadır. Firmamız evden eve nakliyat alanında işini en iyi yapan firmalardan olduğu gibi müşterilerine asansörlü sistemi ile taşımacılık sunduğu için ayrıca konforlu nakliyat şirketi de olmuştur. Sizde Kardelen nakliyat ile evinizi yada ofisinizi taşıtırken yada inşaat malzemelerinizin nakliye işlemlerini gerçekleştirirken hemen firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.