Hakkımızda

 

 

VARTAŞ NAKLİYAT

Vartaş Nakliyat Taşımacılık Hizmetleri olarak senelerdir Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Başta İstanbul olmak üzere sektördeki uzmanlığımızı çözüm ortaklarımızla paylaşıyoruz. 20 Yıllık Tecrübemizi sizinle paylaşıyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası hızlı işlem.

Vartas Evden Eve Nakliyat Kaliteli ve güvenli nakliyat evden eve bürodan büroya sehir ici şehirlerarası paketleme İstanbul’un her semtinde bulunan depolarımızla sgk’lı ve güvenli nakliyat ile hizmetinizdeyiz. Taşıma esnasında meydana gelebilecek hasarları minimuma indiren Vartas Evden Eve Nakliyat tasıma sistemi tüketicilere hasarsız hizmet garantisi sunmaktadır. Amacımız daha iyi hizmet için kendimizi sürekli yenileyerek profesyonel hizmet anlayışını evden eve taşıma piyasasına yerleştirmektir.

MİSYONUMUZ

Nakliye hizmetinde sizlere kolaylık sağlamak için kurulmuş olan VARTAŞ NAKLİYAT sektörde etkin ve teknolojik çözümler sunarak müşterilerine beklentilerin üzerinde hizmet vermek; yüksek kaliteli ve küresel standartlarda oluşturacağı kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında bulunmaktadır.

Taşımacılık hizmeti piyasasında pek çok kez karşılaşılan ve siz müşterilerimizin en büyük sıkıntılarından olan eşya hasarları tarafımızca güvence altına alınır bu sayede eşyalarınız güvenilir bir biçimde evinize ulaştırılmış olur.

VİZYONUMUZ

İyi düşünüp iyi taşının
Bizimle tanışın
Stresten uzak
Ekonomik ve güvenli taşının Düşüncesiyle Sizlere Hizmetin en iyisini sunmaktayız.

VARTAŞ NAKLİYAT olarak nakliye hizmetinde sizlere daima en iyisini sunarak sektörde tüm Türkiye de ilk sıralarda kendimizi amaçlıyoruz.

Nakliye hizmeti denilince ilk akla gelen şirketlerden olmayı hedeflerken yapmış olduğumuz her şeyi layığıyla yerine getirdiğimizi de biliyoruz fakat hep daha iyi olmayı amaçlıyoruz.