Evden Eve Nakliyat

vartas nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve taşımacılık sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden meydana gelmiş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür.

Yıllar öncesinde olagelen yorucu ve sıkıntılı taşınma yöntemlerinin son bulduğu büyük bir devrim olarak görebileceğimiz evden eve taşımacılık sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz itinayla toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir yöntemdir.

Gerek işinizden dolayı, gerekse özel zevkleriniz doğrultusunda değiştirmek durumunda kaldığınız yaşam merkezlerinizin, eskiden yeniye geçişin tam ortasında kalan evden eve taşımacılık firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla sonlandırılması konusunda deneyim sahibidir.

Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığıyla eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve katı gibi özellikler dikkate alınarak çıkarılacak rapor neticesinde çözüm merkezli yapılan sözleşme ile taşınma işlemleriniz başlatılır.

Vartaş Nakliyat Evden eve nakliye kendi geliştirdiği iş takip yöntemi, çalışma stili ile diğer şirketlerden farklı olarak başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür.Firmamız, taşımacılık piyasasında yapmış olduğu işlerin kalitesinden dolayı listenin ilk sıralarında yer almaktadır.

Vartaş Nakliyat Nakliyat olarak sizlere var olan standartların üstünde bir nakliyat olanağı sunuyor.Eşyalarınızı yeni adreslerine hasarsız bir biçimde ulaştırıyoruz.Firmamız olarak önceliğimiz daima müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.Bizler Vartaş Nakliyat Nakliyat olarak siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutacak çalışmalar sergiliyoruz.

Öncelikle eşyalarınız büyük bir itinayla yeni adreslerine taşıyoruz.Eşyalarınıza nakliye esnasında gelebilecek zararları önlemek hedefiyle eşyalarınızı büyük bir itinayla, özel ambalajlarımızla paketliyoruz.Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından geniş araç filomuzdan seçilmiş geniş araçlarımıza yerleştiriliyor ve yeni adreslerine doğru yola koyuluyor.Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman kurulumları gerçekleştiriliyor ve sizlere bizlere teslim ettiğiniz şekilde teslimi yapılıyor.

Evinizi taşımadan önce ekspertiz hizmeti vererek taşınma sırasında çıkabilecek problemlere karşı sizleri bilgilendirmektedir.Tüm nakliye faaliyetlerinde eşyalarınızı sgk’lı ve uygun ambalaj malzemesiyle ambalajlayarak taşımaktadır.Evden eve nakliye fiyatları ve diğer bilgiler için bizlere İletişimden ulaşarak bilgiler alabilirsiniz.

Vartaş Nakliyat Nakliyat olarak sizlere 1978 senenindan beri sizlere var olan standartların üstünde bir nakliyat olanağı sunuyor.36 senenin bizlere kattığı deneyim ve deneyimlerle sizlere hizmetine sunmak için varlığımızı devam ettiriyoruz.Sizlere sunmuş olduğumuz bu nitelikli, güvenli ve hızlı hizmetten faydalanmak için iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz!

Şehir içi ve Şehirler Arası Hizmetlerimiz Sizlerde Yararlana Bilirsiniz % 15 indirimli kampanyalarımız başladı

Memurlara özel indirim fırsatlarımız başladı.